ПІДПРИЄМСТВО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ «КАЛИНОВИЙ ЦВІТ» заснована  17 лютого 2017 року і є Всеукраїнською Громадською Організацією  інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій», що здійснює представництво та захист прав людей з інвалідністю на усій території України. 

Особливістю діяльності організації є реалізація соціальних заходів (програм), спрямованих на вирішення ключових проблем осіб з інвалідністю в умовах сьогодення. Організовано низку національних соціальних програм (проектів) за підтримки Міністерства соціальної політики України, зокрема конференцій, круглих столів (науково-методичних семінарів, тренінгів тощо) з широкого кола соціальних питань.

Фінансування діяльності організації частково здійснюється з Державного бюджету України, через програми Міністерства соціальної політики та Фонду соціального захисту інвалідів.

У перспективних планах на період до 2050 року розвиток всеукраїнської газети «Газета інвалідів та ветеранів України», заснування науково-практичного соціально-правового журналу з питань прав інвалідів, мережі соціальних магазинів та соціальних аптек, освітньо-навчального комплексу (дитячий садочок, гімназія, медико-правовий коледж, Інститут для дітей з вадами та здорових однолітків), Академії англійської мови, Академії соціального права, організація школи прав дітей з особливими освітніми потребами, соціального кафе, організація волонтерського руху, грантової роботи, соціального та медико-реабілітаційних центрів.

Підприємство також займається виготовленням різноманітної сувенірної продукції та виробів із деревини, залучаючи людей з обмеженими фізичними можливостями. по всій Укпаїні та за кордоном.

Магніти фігурні мальовані ясень/дуб/клен/бук.

Розмір: 75х55х8 мм:

Магніти фрезеровані ясень/дуб/клен/бук.

Розмір: 70х100х12 мм:

Магніти на підставці шпоновані. Розмір: 90х90х6 мм.

Лава 2-метрова – ясень, з ковкою і логотипом компанії:

Малий Герб України з дуба. Розміри: 30х40х25 мм:

Магніт з гербом Вашого міста із натурального дерева твердих порід ясень/дуб/клен/бук. Розмір: 90х70х14 мм.

Свічки з парафіну подарункові різнокольорові.

Різних розмірів.

Візитниці шпоновані з логотипом Вашої компанії та гербом міста Біла Церква. Різні варіанти покриття. 

Організація готова до співпраці з іншими компаніями, громадськими організаціями та державними установими з метою реалізації своїх програмних засад.

Адреса місцезнаходження: 09100, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 37 .

З повагою,                                                                                                    

Голова Правління                              Слободянюк Сергій Борисович

×
Есть вопросы? Мы Вам перезвоним!